אריזונה

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- אריזונה

נכס למכירה באריזונה

אריזונה היא מדינה הממוקמת בדרום מערב ארצות הברית, גן עדן מדברי יוצא דופן מאוד, כי גבולות מקסיקו ומדינות אחרות בארה"ב כגון קליפורניה, יוטה, קולורדו וניו מקסיקו. העיר הגדולה ביותר, כמו גם את בירת המדינה היא הפניקס. אריזונה מציעה נוף מגוון עם מדברי שמש בדרום ויערות האורנים היפים בצפון. נכסים בלעדיים למכירה אריזונה ניתן למצוא בכל רחבי המדינה. סקוטסדייל, סדונה, עמק עדן, פניקס, טוסון ו Mesa כל יש את הטוב ביותר luxuty נכסים למכירה באריזונה. אבל גם אלה המעוניינים אפשרויות עירוניות מתוחכמות לא יהיה מאוכזב על ידי יוקרה ומודרני נכס יוקרה למכירה ניתן למצוא בכל הערים הגדולות של אריזונה. פלאגסטאף, טוסון ו Alpine להתפאר אתרי סקי מעולה עושר הנוף יוצא דופן, מה שהופך אותם מבוקש מאוד עבור נכסי תיירות יוקרה למכירה באריזונה. בין האטרקציות האחרות אנו לא יכולים לשכוח את הגרנד קניון ואת כביש 66 ההיסטורי, עם סלעי אבן אדומה שלה ונופים מרהיבים כמו עמק מונומנט הנציח בהפקות הוליווד רבות. היופי של אריזונה הוא נעים לעין, יוצא דופן ו appealfully appealing.

מנסה לחזות את המגמה של שוק הנדל"ן קשה מאוד כי שנה אחת היא שוק של הקונה. הבא יכול להיות שוק המוכר. דבר אחד מובטחת עבור הנכס היא כי שום דבר אינו מובטח. גם אם אתה לא יכול לדעת בוודאות איך שוק הנדל"ן ילך, אתה בהחלט יכול לעשות תחזיות בטוח.

בשנת הפניקס 2017 היה אחד השנים הטובות ביותר עבור נכס למכירה Arizona.The מספר בתים שנמכרו ונסחר בשנת 2017 עלה ב -6% מדהימים לעומת השנה הקודמת. בעוד 2017 היא שנת שיא, זה עדיין לא טוב כמו מספר הבתים שנמכרו בשנת 2006.

אז, מה אנחנו צריכים לצפות לשנת 2018? כנראה להמשיך ולהיות דומה מאוד ל 2017

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

$ 749k בדרום מערב ארה"ב אריזונה אזור בילטמור בית למכירה! זוהי הזדמנות מדהימה לרכוש בית כי הוא מוכן מוכן בבסיס של שיא Piestewa עם הכניסה הפרטית שלך לטי...
Cod. 17811

מכירה וילה, אריזונה, Maricopa County, Wickenburg, 790 W. Bralliar Rd

9,060,664.60ILS
מכירה
וילה

465 m²
אלה הם (מרוהט חלק ביותר) הוא 465 מ"ר בית גדול עם בית הארחה ו 8 דונם או 80 000 מ 'מן הארץ את הטוב ביותר. אחד הנכסים האטרקטיביים ביותר להשקעה אריזונה...
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB